Hadise’nin sahne kostümü Ata’nın iki kıyafeti oldu

Hadise’den Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel hazırlık… Hadise, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı için, 29 Ekim’de vereceğim konserde, hayatımın her anında ve alanında örnek aldığım büyük önderimiz Atatürk’ün en beğendiğim iki kıyafetinin aynısını giymek istedim!” dedi. Şarkıcı, o anları ise sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

HAZIRLIK SÜRECİNİ PAYLAŞTI

Şarkıcı Hadise, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel bir hazırlık sürecine giren ünlü şarkıcı, hazırlık sürecini Instagram hesabından paylaştı.

ATATÜRK’ÜN EN SEVDİĞİ İKİ KIYAFETİNİ GİYECEK

Sosyal medya hesbaından paylaşım yapan Hadise, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı için, 29 Ekim’de vereceğim konserde, hayatımın her anında ve alanında örnek aldığım büyük önderimiz Atatürk’ün en beğendiğim iki kıyafetinin aynısını giymek istedim. Bu fikri tasarımıyla hayata geçiren sevgili Nihan Peker ve ekibine, Şerife Yılmaz ve Elmas Doğru’ya, fikir aşamasından, son aşamasına kadar emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” notunu düştü.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x